W miniony weekend wystartowaliśmy w 3-ciej rundzie MPRC, która odbył się w Słomczynie. Ponownie startowaliśmy w klasie SuperNational SN -2000. Od pierwszego wyścigu utrzymywaliśmy wysokie tempo w pierwszej trójce klasy SN -2000 i 9 miejsce w generalce SuperNational.

Drugiego dnia, konkurencja wprowadziła skuteczne zmiany w ustawieniach i nasze tempo okazało się niewystarczające. Mimo to, etap kwalifikacji ukończyliśmy na 3 miejscy SN -2000 oraz 9 w generalce.

Te wyniki dały nam awans do półfinału generalki. W naszym biegu półfinałowym zajęliśmy 5 miejsce wyprzedzając Tomasza Sokulskiego w BMW E36.

Moment wyprzedzania rywala na słynnym nawrocie Szaya

Do finału SN -2000 nastawienia byliśmy pozytywnie z myślą o walce o podium. Niestety Paweł jadący w mocnym Peugeot 206 powtórzył wynik z porannej kwalifikacji a my zajęliśmy 4 miejsce.

Całe zawody oceniamy bardzo pozytywnie. Nasze tempo znacznie się poprawiło względem poprzedniej rundy. Miesiąc temu Paweł Wojciechowski był totalnie poza naszym zasięgiem. Tym razem nawiązywaliśmy walkę notując zbliżone czasy.

Interesującym dla nas faktem jest awans naszego kierowcy na 3 miejsce w klasyfikacji rocznej klasy SN -2000. Wow.