Serwisem naszych samochodów zajmuje się mistrzowska ekipa Fan Auto, która wywalczyła tytuł Vicemistrza Polski RallyCross w klasyfikacji zespołowej.

W naszej historii budowaliśmy auta oraz później je obsługiwaliśmy w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski RallyCross, Wyścigowych Mistrzostwach Polski oraz i w rajdach i wyścigach zagranicznych – Czechy, Litwa , Słowacja, Austria, Niemcy.

Mamy sporo sukcesów zarówno jako kierowcy jak i serwis – nasi zawodnicy osiągali rezultaty w czołówce zawodów oraz wygrywali zawody rangi mistrzostwa Polski.

Oto co mówi Jarosław Frydrych o serwisie Fan Auto:

Przepis na sukces? Doskonale zorganizowany zespół z rodzinną atmosferą, aby kierowca podczas zawodów skupiał się jedynie na robieniu dobrego wyniku! Czegoś takiego doświadczyłem w FAN AUTO. Profesjonalizm chłopaków pomógł mi osiągnąć świetny wynik już w pierwszym pełnym sezonie startów w RWD Cup. Mistrza Polski przypieczętowałem na jedną rundę przed końcem cyklu. FAN AUTO zaopiekował się moimi startami poczynając od budowy samochodu, jego serwisu w trakcie sezonu oraz obsługi na zawodach. Wyniki mówią same za siebie.

Jarosław Frydrych, Mistrz Polski RallyCross 2021 w klasie RWD Cup, Kierowca Frydrych Racing