Igor Sokulski i Blanka Szymczak (RallyWorks) dali pokaz koncertowej jazdy w naszej BMW E36 SK i wygrali mocno osadzoną klasę Gość, zostawiając w tyle m.in. swojego największego rywala z Mistrzostw Polski RallyCross. Załoga jednocześnie zajęła 10 miejsce w klasyfikacji Generalnej + Gość.

Walka o zwycięstwo trwała do ostatnich metrów 15 próby sportowej. Podczas pierwszej pętli rajdu w śliskich warunkach, Igor wypracował kilkunastosekundową przewagę nad najgroźniejszymi rywalami. W miarę jak nawierzchnia prób przesychała, konkurenci w mocniejszych autach (m.in. Mariusz Szczepański w BMW E30 2.5 i Jacek Górniak w Mitsubishi Lancer) zaczęli odrabiać straty. Przed ostatnią próbą przewaga Igora wynosiła zaladwie 3 sekundy. Ostatnia próba jechana po deszczu to ponownie pokaz płynnej jazdy na czas. Igor wygrał próbę z przewagę 2.5 sek i tym samym cały rajd w klasyfikacji GOŚĆ.

Załoga Igor Sokulski i Blanka Szymczak jechali w naszym BMW E36 Compact „SK”. Pokazali, że tym autem można skutecznie walczyć z mocniejszymi maszynami i wygrywać.

Brawo.

Kategorie: KJS