W dniu 13.02.2021 wzięliśmy udział w treningu na Torze Modlin.

Frekwencja dopisała, pojawiło się ok 30 zawodników. W związku z tym organizatorzy zdecydowali o podziale uczestników na 3 grupy, które jeździły w sesjach po ok 12 min.

Część uczestników, czuł niedosyt jazd, gdyż na swoją kolej trzeba było czekać po 25 min. Organizatorzy szybko zareagowali i wydłużyli trening o godzinę. Wielki brawa za tą decyzję.

Na trasie mieliśmy zmienne warunki. Rano rozpoczęliśmy na śniegu i lodzie. W trakcie dnia, śnieg zaczynał się topić. Pod koniec większość trasy (toru jazdy) pokrywał mokry asfalt. Jednak trzeba było zachować czujność, gdyż w kilku miejscach lód utrzymał się do końca imprezy.

Sporą gratką dla uczestników była możliwość zobaczenia najnowszej cywilnej rajdówki, czyli Toyoty GR Yaris. Za sterami tego auta zasiadł czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski, Leszek Kuzaj.

W akcji na torze mogliśmy też zobaczyć sporą grupę aut czteronapędowych m.in. Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer EVO, Ford Focus RS a także pięknie oklejoną Toyotę Celica od Toyota W&J Wiśniewski.

Poniżej galeria z Track Day Tor Modlin 13.02.2021

Aktualizacja 02.03.2021

Dzięki uprzejmości administratora profilu Wwa Super Cars zamieszczamy 3 zdjęcia naszego auta wykonane podczas treningu.